Запит

Бажаєте отримувати наш дайджест?

Підпишіться на наш дайджест, щоб отримувати актуальні новини з питань автоматизації процесів обліку та звітності, нових рішень та продуктів, перелік корисних ресурсів і посилань, а також інші актуальні новини за напрямом!
Запит

СУПРОВОДЖЕННЯ УГОД: ПОСЛУГИ ЗА НАПРЯМОМ

В процесі реалізації проектів за даним напрямом фахівці ФІНКОР ПЛЮС в першу чергу орієнтуються на цілі Замовника, що зв’язують його з Об’єктом діагностики, і ризики, які можуть загрожувати успішному досягненню визначених цілей.

Даний підхід дозволяє за результатами проведення діагностики надати Замовнику не просто дані про Об’єкт, а акцентувати його увагу на найважливіших моментах, здатних вплинути як на ціну угоди, так і на самих Об’єкта і Замовника після її завершення.

Замовники:
Продавці та Покупці бізнесу, Материнські компанії та інші Інвестори у зв’язку із:

  • злиттям і поглинанням,
  • купівлею та продажем бізнесу,
  • при реалізації інших інвестиційних проектів.
  • Побудова фінансових моделей та прогнозів
  • Розробка моделей з оцінки активів, зокрема біологічних активів
  • Діагностика бізнес-процесів
  • Підготовка фінансової звітності за МСФЗ
  • Передпродажна діагностика
Оцінка привабливості інвестиційних проектів

Оцінка привабливості інвестиційних та бізнес проектів проводиться як для нових проектів, так і для вже існуючих. Проведення даної оцінки передбачає в першу чергу здійснення розрахунку фінансових показників привабливості інвестиційних проектів (NPV, IRR, розрахунок періоду окупності, тощо), їх подальшого комплексного аналізу; вивчення середовища реалізації проекту, вивчення ринку (SWOT, 4P, PEST, Porter five forces analysis, інше), розробку маркетингового та стратегічного планів та виконання інших оцінок відповідно до Ваших потреб та побажань.

Оцінка привабливості інвестиційних та бізнес проектів дозволить власникам та топ-менеджменту, а також потенційним інвесторам оцінити можливі строки реалізації проекту, його окупність, отримати розуміння сильних і слабких сторін проекту, можливостей і загроз для його реалізації, вжити заходів щодо підвищення інвестиційної привабливості проекту, інше.

Відгуки наших клієнтів

Since three years, FINCOR PLUS has provided us with several services in finance and due diligence areas. This company performed several tasks for our companies in Ukraine, including:
-Due diligence to access the financial data and to monitor the potential risks of a potential acquisition;
-Due diligence to access and to determine the potential issues of the production of our factory.

We have been very impressed by the professionalism that FINCOR PLUS has shown in the performance of the different tasks we asked them to accomplish. Indeed, FINCOR PLUS has always been extremely precise and reliable. Furthermore, their conclusions on both projects, as well as their advices, strongly contribute to the implementation of successful actions, and we would not hesitate to ask FINCOR PLUS services again if new opportunity occurs.

We strongly recommend FINCOR PLUS to all companies which need to get professional and reliable services in the area of financial and organizational due diligence.