Project Description

29 березня 2016 року запрошуємо Вас відвідати лекцію, присвячену фінансовим питанням, актуальним для нефінансових менеджерів, яка відбудеться за участі ФІНКОР ПЛЮС у навчальному центрі Chasopys EduSpace.

В період складної економічної ситуації клієнти / покупці доволі часто звертаються з проханням надати знижку чи інші пільгові умови з реалізації продукції (надання послуг). Чи впевнені Ви у тому, що чітко розумієте ту межу, нижче якої угода з реалізації товару / послуги вже не матиме економічного сенсу? Також поговоримо про те, чому сьогодні особливо уважно треба ставитися до питання контролю за дебіторською заборгованістю та процедур кредитної селекції покупців.

Програма лекції:
1.Врахування собівартості товарів та методів її розрахунку в процесі погодження з покупцями ціни реалізації, знижок та умов відвантаження.
2.Контроль за дебіторською заборгованістю: розрахунок «віку» дебіторської заборгованості, поняття простроченої та сумнівної дебіторської заборгованості, створення резерву під сумнівну дебіторську заборгованість.
3.Аналіз прибутковості окремих контрагентів/проектів/договорів: на що важливо звернути увагу, загальний підхід та принципи виконання.
4.Регулярні відвантаження/реалізація за умови відстрочки платежу: ризики при роботі з новими контрагентами.
5.Політика прийняття нових покупців: базові процедури перевірки нових покупців.
6.Важливість комунікації між менеджерами з продажу та фінансовими аналітиками компанії.
7.Додаткові питання: врахування у звітності можливості повернення товарів покупцями (залежно від політики компанії), відвантаження під реалізацію, оборотний капітал, заморожений під дебіторською заборгованістю.

Для кого буде корисно:
– для менеджерів з продажу підприємств усіх форм власності,
– для фахівців-початківців з фінансового аналізу, фінансового планування, фінансового контролінгу та фінансової звітності,
– для підприємців, власників мікро, малого та середнього бізнесу, які прагнуть вдосконалити внутрішні контролі за дебіторською заборгованістю,
– для інших нефінансових менеджерів.

Експерт: Інета Масальська, партнер компанії ФІНКОР ПЛЮС. Загальний досвід роботи за напрямом – понад 10 років, 5 років у BigFour.
Вартість: 200 грн (умови Простору включені).
Попередньо необхідно придбати квиток онлайн за посиланням тут.
Увага, кількість місць обмежена!
Де: Chasopys EduSpace, вул. Велика Васильківська 30, поверх 3.
Коли:  29 березня, 19:00 – 21:00.Для уточнення деталей щодо придбання квитків та статусу вашого замовлення телефонуйте, будь ласка,  за номером: 093 624 07 39. Інші деталі за посиланням.
Запрошуємо Вас відвідати подію, висловити власну думку та почути досвід колег!

З повагою,
команда ФІНКОР ПЛЮС