Користування веб-сайтом та використання інформації

Користуючись цим веб-сайтом, Ви погоджуєтесь із даними Умовами користування (надалі – «Умови користування» чи «Умови»). У разі незгоди з Умовами користування Ви повинні негайно покинути цей веб-сайт.

У разі, якщо не зазначено іншого, та у разі виконання всіх зобов’язань, зазначених у цих Умовах користування, під час користування цим веб-сайтом дозволяється переглядати, копіювати, роздруковувати і поширювати (без внесення змін) інформацію з даного веб-сайту при дотриманні наступних умов: використання інформації здійснюється лише в некомерційних цілях; використання інформації здійснюється лише в інформаційних цілях; використання інформації здійснюється тільки у якості джерела інформації та з посиланням на джерело; використання інформації здійснюється із збереженням всіх знаків охорони авторського права, суміжних прав, товарних знаків та інших повідомлень про авторство. Ви не маєте права копіювати чи використовувати будь-яке програмне забезпечення та/або технології, захищені авторськими правами, які описані чи застосовані на цьому веб-сайті.

Під час користування цим веб-сайтом Ви зобов’язані дотримуватись вимог чинного законодавства України.

Користуючись цим веб-сайтом , Ви даєте свою згоду на використання ваших персональних даних та інформації відповідно до нашого Положення про конфіденційність (зокрема Положення про використання cookie-файлів), цих Умов користування та чинного законодавства України. Користуючись цим веб-сайтом, Ви погоджуєтеся з умовами Положення про конфіденційність (зокрема Положення про використання cookie-файлів) і цими Умовами користування, включно з усіма зобов’язаннями, які передбачаються відповідно до них.

Захист прав інтелектуальної власності

Зміст цього веб-сайту наданий ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС» у випадку, якщо не зазначено іншого. Усі права щодо цього веб-сайту та його змісту захищено законодавством України. Усі права, надання яких прямо не обумовлено в цих Умовах, належать ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС».

За винятком випадків, безпосередньо зазначеними у цих Умовах користування, Ви не має права використовувати найменування та логотип «ФІНКОР ПЛЮС», а також варіанти перекладу як окремо, так і в поєднанні з іншими словами чи візуальними елементами. Ви не має права використовувати найменування та логотип «ФІНКОР ПЛЮС» у маркетингових та (або) рекламних матеріалах, публікаціях, в засобах масової інформації в усній, письмовій, електронній чи будь-якій іншій формі, без попередньої письмової згоди ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС».

Обмеження відповідальності

На сайті може бути надана загальна, не вичерпна інформація з певної теми або тем. Інформація на сайті надається НЕ з метою надання консультативних або інших професійних послуг. Тому, перш ніж прийняти будь-яке рішення або почати будь-які дії, які можуть вплинути на Ваше фінансове становище або діяльність, проконсультуйтеся з кваліфікованим фахівцем.

Використання цього веб-сайту та його змісту є Вашим добровільним рішенням. Користуючись даним веб-сайтом, Ви приймаєте на себе повну відповідальність за усі ризики, які можуть бути пов’язані з використанням цього веб-сайту та його змісту. ТОВ ” ФІНКОР ПЛЮС ” не несе відповідальності за будь-які фактичні збитки, прямі та (або) непрямі збитки, збитки, викликані застосуванням штрафних санкцій, а також збитки внаслідок порушення договору, статуту, делікту (включаючи, без обмежень, недбалість), або будь-яким іншим способом пов’язані із використанням цього веб-сайту та інформації, що міститься на цьому веб-сайті, навіть якщо нам було відомо чи мало бути відомо про ймовірність виникнення таких збитків.

За винятком випадків, безпосередньо зазначеними у цих Умовах користування, Ви не має права використовувати найменування та логотип «ФІНКОР ПЛЮС», а також варіанти перекладу як окремо, так і в поєднанні з іншими словами чи візуальними елементами. Ви не має права використовувати найменування та логотип «ФІНКОР ПЛЮС» у маркетингових та (або) рекламних матеріалах, публікаціях, в засобах масової інформації в усній, письмовій, електронній чи будь-якій іншій формі, без попередньої письмової згоди ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС».

ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС» не гарантує захищеності даного веб-сайту, відсутності вірусів, помилок або небезпечних кодів.

Зміст цього веб-сайту подано «як є», ми не надаємо жодних гарантій стосовно цих відомостей. Цим ми відмовляємося від усіх гарантій, включно з гарантіями товарної якості, права володіння, придатності для використання, відсутності порушення прав третіх осіб, сумісності, безпеки й точності.
Варто зауважити, що будь-яка технологія, інформація, публікація, розробка, програма, продукт, процес, ідея, описані на даному сайті, можуть бути предметом інших прав, включаючи інші права на інтелектуальну власність, які належать ТОВ “ФІНКОР ПЛЮС” або іншим зацікавленим сторонам, й на використання яких необхідний відповідний дозвіл.

Цей веб-сайт може містити посилання на сайти, ресурси чи утиліти, що розташовані на серверах, що належать третім особам, або на сайти, ресурси чи утиліти, що обслуговуються третіми особами. ТОВ “ФІНКОР ПЛЮС” не надає гарантій відносно точності або будь-яких інших аспектів щодо такої інформації. Посилання третіх осіб, розміщені на цьому веб-сайті, не означають, що ми підтримуємо чи схвалюємо ці посилання.

Відмова від відповідальності та обмеження відповідальності, зазначені вище, застосовуються щодо ТОВ «ФІНКОР ПЛЮС» та працівників ТОВ «Фінкор Плюс» в максимально дозволених межах, передбачених законом, на підставі договору, закону, внаслідок делікту (включно з недбалістю) чи на інших підставах.

Користування сайтом або надання користувачем інформації будь-якого роду, яка його ідентифікує, не означають і не мають на увазі укладання договору або угоди з будь-яким користувачем. Ми не робимо жодних безпосередніх чи опосередкованих заяв.

Інші положення

Якщо будь-яке положення (чи декілька положень) цих Умов користування стане(уть) в якійсь мірі недійсним(и), або таким(и), що не може(уть) бути виконаним(и), або неповним(и), то це не впливатиме на всі інші положення цих Умов користування. У таких випадках таке(і) положення має(ють) бути замінені іншим(и) положенням(и), яке(і) буде(уть) законним(и) та може(уть) бути виконаним(и), і найбільшою мірою відповідатиме(уть) меті та економічному змісту того(тих) положення(ь), що стало(и) недійсним(и), неповним(и), та/або таким(и), що не може(уть) бути виконаним(и).

Внесення змін

Ми залишаємо за собою право в будь-який час на власний розсуд вносити зміни та (або) доповнення до цих Умов користування. Дата останньої редакції цих Умов користування буде зазначена в окремому параграфі цих Умов користування «Дата останньої редакції», а відповідні зміни вступатимуть в силу з вказаної дати.

Дата останньої редакції

15 липня 2015 р.