Послуги із систематизації та обробки даних

Home/D. Від команди Фінкор Плюс/Нові пропозиції/Послуги із систематизації та обробки даних

Послуги із систематизації та обробки даних

Дані мають значення лише тоді, коли відповідним чином згруповані, систематизовані та класифіковані. Величезний масив несистематизованих даних жодним чином не стане в нагоді для прийняття рішення. Будьмо відвертими, несистематизовані дані при прийнятті рішень – це гора непотребу.
Зрозуміло, що необхідність систематизувати дані з’являється не одразу, а з часом – коли обсяг даних стає значним та об’єктивно цього потребує.

Систематизація має здійснюватися за параметрами, що є важливими для подальшого аналізу. Вибір цих параметрів, окрім знань та досвіду, потребує розуміння природи, походження та інших характеристик даних, а також цілей їх використання. З часом деякі параметри можуть потребувати перегляду.

Систематизація даних є необхідною умовою організації будь-якого бізнес-процесу на будь-якому підприємстві.

Систематизація даних в першу чергу вимагає здійснення їх системного збору та фіксації, тобто такого, що здійснюється у відповідності до чітко визначених фіксованих правил. Процеси системного збору та фіксації даних налагодити легше за умови відповідного рівня (не нижче середнього) автоматизації бізнес-процесів на підприємстві. В іншому випадку – вкрай важливо забезпечити достатній рівень кваліфікації кадрів, що займаються збором та введенням даних. Недостатній рівень автоматизації у поєднанні з недостатньою кваліфікацією операторів – шлях в нікуди.

Збір та відновлення первинних даних, налаштування систем та бізнес-процесів зі збору даних, аналітична робота та технічна обробка даних (включаючи розрахунки) здійснюється досвідченими фахівцями ФІНКОР ПЛЮС із використанням як простих технічних рішень, так і спеціалізованого програмного забезпечення.

Звертайтеся до нас!